Vlierden 3april

Na een hele dag regen begon de Zondagmorgen met een droge periode wel stond er een strenge koude wind, maar dat kon die 15 renners  plus onze jeugdige gasten ja die ene was er ook weer bij. Een  aanstaand nieuw lid, hopelijk wel. De andere was een jonge zeer sportieve dame hoog waarschijnlijk getriggerd op alle die berichten in de media!
De rit vertrok richting de kokse hoeve en zo naar Boerdonk, na een paar kilometers langs het kanaal had er iemand lek, maar gelukkig was dat een persoonlijke lekkage, die had hij dan ook snel zelf verholpen. Een uurtje verder toeren was er weer lek nu waren het er twee, waarvan eentje er weer bij zat. In Mierlo aangekomen was er tijd voor een bakkie op een bekend adresje op het plein. Na de pauze was het weer effe bikkelen om warm te worden. De route ging nog via een omweg naar Deurne en Bakel in De mortel op die lange rooihoevsedijk was het nog flink buffelen om een fikse tegenwind te overwinnen, vele aflossingen was dus noodzakelijk. Bij Jos thuis nog testen van het heerlijk fris alcoholvrije https://untamedkombucha.nl/   die  door zijn zoon Joris in Gemert gebrouwd wordt. Goedgekeurd door de renners

20230402_101351
20230402_101156
20230402_121959
previous arrow
next arrow

Plaats een reactie

css.php