Velp 19 maart

Geen regen en de temperatuur was ook prima, dat is toch bepalend voor de opkomst 18 renners van de club en onze jeugdige gastrenner was er weer bij, die heeft de smaak te pakken. Er werd besloten om de groep niet te splitsen en vertrokken over de verreheide richting Boekel  over het goor kwamen we uit in Uden. De kopmannen werden op tijd afgelost en de snelheid zat er al te goed in, daardoor moesten ze de snelheid minderen zodat de sluitpost het tempo ook konden volgen.
In Herpen aangekomen was het effe zoeken waar we pauze konden nemen. De route was al voorgereden dus geen probleem een leuk tent kriekeput in de Herpense duinen. Na de pauze was het weer samenvoegen en gas erop, onze gastrenner had er wel zin om de koppositie over te nemen leuk voor hem. De tocht ging nog door Keent een mooi stukje natuur aan de maas. Toen we Mill gepasseerd waren konden de 2 kopmannen nog flink aan de bak met die tegenwind, ook dat klusje werd geklaard, nu nog over allerlei landweggetjes richting Padua waar de sprint werd aangetrokken door 3 renners, de gastrenner was duidelijk de snelste gefeliciteerd. Het was een leuke tocht met veel afwisselingen.

20230319_102635
20230319_102658
previous arrow
next arrow

Plaats een reactie

css.php