Vlierden 16 aug B groep

Een tocht van maar liefst 98 kilometer naar Vlierden stond vandaag op het programma. Om 8.30 uur stonden tien enthousiaste renners klaar voor vertrek richting de Kokse Hoeve. Tien… tja, dat is een even aantal. Dus gezellig 2 aan 2.

Twee goed getrainde renners namen meteen het voortouw en reden vanaf het begin stevig aan kop. Maar voorbij Boerdonk werden ze al snel afgelast. De rest van de groep kon dus rustig verder genieten van de tocht.

En genieten deden we! Via prachtige landweggetjes reden we richting Helmond, om van daaruit koers te zetten naar Nuenen. Bij de Gulperberg moest er natuurlijk zo nodig een andere groep wielrenners worden ingehaald tijdens een klimmetje. Ach ja… een beetje competitie houdt de benen scherp! 😄

Eenmaal in Mierlo aangekomen werd het tijd om een pauzeplaats te zoeken voor een lekker bakkie koffie. Gelukkig kwamen we uit bij een bekende plek waar we al eens eerder hadden genoten van een welverdiende stop.

Daar kwamen we ook nog een paar dames op een elektrische scooter tegen. Ze waren blijkbaar nog aan het uitzoeken waar ze eigenlijk naartoe wilden. Na afscheid te hebben genomen — en ze natuurlijk alle succes te hebben gewenst met hun navigatie — stapten wij weer op de fiets.

De route ging verder richting Deurne. Daar kregen we te maken met wegwerkzaamheden, waardoor we een alternatieve route moesten nemen. Gelukkig verliep dat zonder problemen en konden we onze weg vervolgen.

In Bakel aangekomen dachten sommigen al dat we rechtstreeks richting Handel zouden gaan. Jammer dan! 😜 We hadden nog zo’n twintig kilometer voor de boeg. Via een mooie omweg reden we uiteindelijk richting Karin.

En daar stond de koffie al klaar! Karin trakteerde ons op een heerlijk bakkie met een lekker koekje erbij. Karin had ik trouwens al een hele tijd niet meer gezien. Maar gelukkig was er niets veranderd: Karin blijft mooi! 😉

Met de koffie achter de kiezen zat deze heerlijke tocht er alweer bijna op. 98 kilometer, mooie wegen, gezellig gezelschap en natuurlijk de nodige koffie.

Het was weer een heerlijke rit. Op naar de volgende! 🚴‍♂️💨

Plaats een reactie

css.php