Oventje B groep 19 april

De B-groep had vandaag een mooie klassieker op het programma: de tocht naar ’t Oventje. Met tien man sterk vertrokken we vol goede moed vanuit Handel, de benen fris en de verwachtingen hoog. Via het fietspad langs de Middenpeelweg zetten we koers richting Venhorst en Wanroij. De wind liet zich al vroeg gelden, maar met sterke kopmannen op kop bleef het tempo strak en het moraal hoog.

In Mill lonkte de eerste tussenstop. Bij Fitland leek koffie binnen handbereik, maar de frisse buitenlucht gooide roet in het eten. Gelukkig bood de voetbalkantine uitkomst: voor €1,50 per kop ging de cafeïne er goed in. Na het tweede bakkie voelde iedereen zich weer koersklaar.

Met nieuwe energie sprongen we weer op de fiets richting Uden. De navigatie had echter andere plannen dan wij: waar linksaf werd aangegeven, kozen wij voor rechtdoor. Geen paniek—via Zeeland pikten we de route weer netjes op. Daar namen we ook afscheid van een van onze renners, die verstandig besloot het rustig aan te doen vanwege zijn herstellende knie.

De rest van de groep denderde door richting Uden, Volkel en Boekel. De kilometers tikten lekker weg en rond 12:30 uur reden we weer Handel binnen. Een geslaagde rit met een goede sfeer, stevige blokken tegen de wind en hier en daar een kleine improvisatie.

Conclusie: een leuke tocht met potentie—met een paar kleine aanpassingen in de route wordt dit een blijvertje!

Plaats een reactie

css.php