Neerloon 26 september

De laatste tocht die meetelde voor het clubkampioenschap 2021. Vroeg in de ochtend met nog schemerig weer en het had wat geregend, waardoor Mary en Armando besloten huiswaarts te gaan nog voordat ze in Handel waren, terwijl GerardB dacht ik moet gaan, anders kan ik mijn clubkampioenschap verliezen. Uiteindelijk waren we toch met 10 man voor de tocht naar Neerloon. JanM deed ons uitzwaaien die had er weer een werknacht erop zitten.
De tocht ging over het paradijs richting Odiliapeel en zo naar Zeeland. De wind stond op dat moment gunstig zodat iedereen gemoedelijk de tocht kon vervolgen, ook Ton met zijn gravelbike. Na zo’n 60km was de tijd voor een bakkie, jawel hoor voor de derde keer langs de maas net voorbij Balgoij hadden we weer een heerlijk bakkie. Na de pauze was het weer op de bike, alleen JanG was dat niet het geval, die mocht zijn binnenbandje nog effe wisselen. Langs de maas op de brug over bij Ravestijn nu hadden we wel wat tegenwind, maar dat mocht de pret niet drukken. In Zeeland aangekomen hadden we weer lek, wat zullen we doen, want de route ging nog naar Erp, zullen we het inkorten, nee route is route, maar in Volkel werd toch besloten om bij Hemelrijken linksaf te doen richting Boekel, zodat we op tijd aan konden schuiven voor de tompoes bij Jarno thuis. Eerst moest onze clubkampioen nog gehuldigd worden beide armen gingen de lucht bij bordje Handel, Gerard hartelijk gefeliciteerd 2x op een rij clubkampioen.
Volgende week staat de tijdrit op gemiddelde op het programma, dit mag je niet missen.
Ook graag voor 23 oktober aanmelden voor het ledenfeest  

20210926_085231
20210926_103545
previous arrow
next arrow
IMG_0016
IMG_0012
IMG-20210926-WA0000
previous arrow
next arrow

Plaats een reactie

css.php